• Şair Eşref Bulvarı No:28/B Konak - İZMİR
  • 0 (850) 304 18 69
  • info@vmy.com.tr

KURUMSAL

HAKKIMIZDA


Türkiye genelinde Telekomünikasyon sektöründe önemli tecrübeye sahip olan firmamızın Misyonu; Satış sonrası hizmetlerde kaliteyi arttırmak olup, Vizyonumuz ise; Siz değerli iş ortaklarımızla, beraber kazanacağımız bir iş planlaması yapmaktır. Hizmetlerimiz alanında planlanan çok farklı ve kaliteli iş anlayışımızı, faaliyete geçirdiğimizde burada paylaşmaktan mutluluk duyacağımızı sizlerle paylaşmak isteriz. Gsm sektöründe; hizmette Verimliliği, müşteride Memnuniyeti, hızda Yeniliği ilke edinerek adım attık. Teknolojinin hayatı kolaylaştırdığı günümüzde, bu kolaylığı adresinize kadar getirerek bizimde katkımız olabileceğini düşündük. Satış sonrası hizmetler alanında geniş ağa dağılarak, kaliteli iş ortamıyla, profesyonel kadromuzla, hızlı ulaşım olanaklarımızla sizlere rahat ve kolay bir hizmet sunuyoruz. Hayatınızdaki olanaklardan uzak kalmak, sizi ve işlerinizi zora sokabilir. Eğer zaman sizin için degerliyse; biz bu süreyi en aza indiriyoruz. Sizlere yeni fikirlerle konforlu bir hayat sunuyoruz. Verimlilik, Memnuniyet, Yenilik bizim için her zaman önemli. Aynı fikirde buluşuyorsak sizde bize katılın.

Saygılarımızla

VMY Telekomünikasyon Sistemleri

İNSAN KAYNAKLARI

Firmamızın bünyesinde çalışan uzman kadroya dahil mi olmak istiyorsunuz?

VMY Telekomünikasyon Sistemleri güven ve çalışma azminin birleştiği noktada kendi alanında devamlı büyüme sarfetmektedir.

Sizde bu seçkin kadro arasında kendinizi görmek istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurup ik@vmytelekom.com adresine E-mail gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz başvuru detaylı şekilde araştırılıp size en yakın sürede verdiğiniz iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır.

BAŞVURU ALANI

AD-SOYAD:

E-MAİL:

TELEFON:

ŞEHİR:

POZİSYON SEÇ:

ÖN BİLGİ:

CV:
Dosyanızın PDF Formatında Olduğuna Emin Olun...

FAALİYETLERİMİZ


VMY Telekom Telekominikasyon alanında bir ilk olmayı hedefleyerek, çalışmalarımızı orjinal fikirlerle oluşturduk. Telefon kullanımın çok yaygın olduğu günümüzde, sorunları da bir o kadar çok oluyordu. Artan telefon kullanımında sayı fazlalığı sebebiyle; artık daha etkili ve kısa süreli çözüm sistemleri üretmek gerekiyordu. Bu amaçla yola çıkıldığında, kurduğumuz sistemin çok faydalı ve çözüm odaklı olduğuna inanıyoruz. Diğer sistemlerde telefonunuz bozulduğunda servisini bulmak zorunda ve aylarca beklemeyi göze almanız gerekirdi. Parça bulmak zor, tamir masrafı yüksek meblalarda tutardı. Birebir siz ilgilenmek zorunda kalır, telefonun önemli bir iletişim aracı olduğu bu zamanda günlük işlerinizin aksamasına sebep olurdu. Ne beklediğiniz süre ne de ödediğiniz paralar size kaybettiğiniz zamanınızı geri kazandıramaz. Biz VMY Telekom olarak arızalı telefonunuzu kapınızdan teslim alıp, en güvenli sistemlerle sizin için servislerdeki önceliğimizle tamir ettirme projesini hayata koyduk. Sizin için telefonunuzla ilgilenen, sizi ve cebinizi düşünen bir sistem var artık. ‘Cihaz Takip Sistemimizle’ güvenli bir şekilde telefonunuzun tamirinin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.


Saygılarımızla


VMY Telekomünikasyon Sistemleri


BELGELERİMİZ


Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve bu verilen iyi hizmeti kanıtlamak için sağlamış olduğumuz belgeler sayesinde; işimize olan saygıyı, müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti, güvenirliğimizi ve kalitemizi bir adım öne taşıdık. Tüm belgelerimizi dileğiniz gibi indirip inceleyebilirsiniz.

Copyright 2014 VMY Telekomünikasyon Sistemleri